Uluslararası Kulüpler / Copa Libertadores, Group B  İlk YarıSonuçDurum
01:15CA HuracanEmelec0 - 1 1 - 2Bitti
01:15U. ConcepcionOlimpia Asuncion2 - 0 3 - 3Bitti
03:30Godoy CruzSporting Cristal1 - 0 2 - 0Bitti
03:30Atletico MGClub Nacional de Football0 - 0 0 - 1Bitti
01:15Libertad AsuncionGremio0 - 1 0 - 2Bitti
13:00Kashima AntlersGyeongnam FC - - Başlamadı
15:45Johor Darul Takzim FCShandong Luneng - - Başlamadı
13:00Jeonbuk Hyundai MotorsUrawa Red Diamonds - - Başlamadı
15:00Beijing GuoanBuriram United FC - - Başlamadı
05:00TigresMonterrey0 - 1 0 - 131'
İngiltere / Premier Lig  İlk YarıSonuçDurum
21:45WolverhamptonArsenal - - Başlamadı
22:00Man.UtdMan.City - - Başlamadı
Almanya / Almanya Kupası  İlk YarıSonuçDurum
21:45Werder BremenB.Münih - - Başlamadı
İspanya / LaLiga  İlk YarıSonuçDurum
20:30At.MadridValencia - - Başlamadı
21:30EspanyolCelta Vigo - - Başlamadı
21:30LeganesAT.Bilbao - - Başlamadı
22:30LevanteReal Betis Balompie - - Başlamadı
İtalya / İtalya Kupası  İlk YarıSonuçDurum
21:45MilanLazio - - Başlamadı
19:00SS Monza 1912Viterbese - - Başlamadı
Almanya Amatör / Bölgesel Ligi, Batı  İlk YarıSonuçDurum
20:00WuppertalerB. Dortmund (A) - - Başlamadı
Arjantin / Arjantin Kupası, Elemeler  İlk YarıSonuçDurum
03:10Independiente Rivadavia De MendozaFerrocarril Midland0 - 0 1 - 0Bitti
Avusturya / Bundesliga, Şampiyonluk Turu  İlk YarıSonuçDurum
20:00Austria VienSt. Pölten - - Başlamadı
20:00FC SalzburgRZ Pellets WAC - - Başlamadı
20:00LASK LinzSturm Graz - - Başlamadı
BAE / Arap Gulf Ligi  İlk YarıSonuçDurum
16:55Emirates ClubAl Ahli BAE - - Başlamadı
17:10AL Dhafra SccAl-Nasr Dubai - - Başlamadı
Bosna Hersek / Premiyer Lig  İlk YarıSonuçDurum
18:00FK KRUPATuzla City - - Başlamadı
18:00FK ZVIJEZDA 09Celik Zenica - - Başlamadı
18:00Gosk GabelaBijeljina - - Başlamadı
18:00HSK Zrinjski MostarTuzla - - Başlamadı
18:00SarajevoDoboj - - Başlamadı
21:00FK ZelezniçarNK Siroki Brijeg - - Başlamadı
Bulgaristan / Bulgaristan Kupası  İlk YarıSonuçDurum
19:00CSKA SofyaBotev Plovdiv - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / Kupa  İlk YarıSonuçDurum
18:00FC Banik OstravaBohemians Prag 1905 - - Başlamadı
20:30SK Slavia PragAC Sparta Prag - - Başlamadı
Danimarka / 1.Lig  İlk YarıSonuçDurum
18:30Naestved BKBk Fremad Amager - - Başlamadı
Fas / Botola  İlk YarıSonuçDurum
18:00Raja CasablancaHassania Union Sport Agadir - - Başlamadı
18:00RSB BerkaneCA Youssoufia Berrechid - - Başlamadı
Guatemala / Liga Nacional, Clausura  İlk YarıSonuçDurum
21:00Deportivo SiquinalaDep. Guastatoya - - Başlamadı
21:00D. MalacatecoAntigua GFC - - Başlamadı
Güney Afrika / Premier Ligi  İlk YarıSonuçDurum
19:00Free State StarsBaroka FC - - Başlamadı
20:30AmazuluSupersport United - - Başlamadı
20:30Bidwest WitsBlack Leopards - - Başlamadı
20:30Maritzburg UnitedOrlando Pirates - - Başlamadı
20:30PolokwaneB'Fontein Celtic - - Başlamadı
Gürcistan / Erovnuli Liga  İlk YarıSonuçDurum
18:00FC RustvaiLok Tbilisi - - Başlamadı
20:00Dinamo BatumiSaburtalo Tbilisi - - Başlamadı
Hırvatístan / Hırvatistan Kupası  İlk YarıSonuçDurum
19:00Inter ZapresicRijeka - - Başlamadı
Hollanda / Eredivisie  İlk YarıSonuçDurum
20:45UtrechtFortuna Sittard - - Başlamadı
20:45ZwolleGroningen - - Başlamadı
21:45BredaFeyenoord - - Başlamadı
İsveç / Allsvenskan  İlk YarıSonuçDurum
20:00AFC EskilstunaÖstersund FK - - Başlamadı
20:00AIKBK Haecken - - Başlamadı
20:00ElfsborgÖrebrö - - Başlamadı
20:00Falkenbergs FFIK Sirius FK - - Başlamadı
20:00MalmöHammarby IF - - Başlamadı
Japonya / J. Lig Kupası, Grup A  İlk YarıSonuçDurum
13:00V-Varen NagasakiHokkaido Consadole Sapporo - - Başlamadı
13:30Yokohama F MarinosShonan Bellmare - - Başlamadı
13:00TokyoKashiwa Reysol - - Başlamadı
13:00Vegalta SendaiSagan Tosu - - Başlamadı
13:00Oita TrinataNagoya Grampus - - Başlamadı
13:30Cerezo OsakaVissel Kobe - - Başlamadı
13:00Gamba OsakaIwata Jubilo - - Başlamadı
13:00Shimizu PulseMatsumoto Yamaga - - Başlamadı
Kazakistan / Premier Lig  İlk YarıSonuçDurum
16:00Kairat AlmatyAtyrau - - Başlamadı
Kuzey Makedonya / 1. MFL  İlk YarıSonuçDurum
17:00Belasica StrumicaKF Şkendija - - Başlamadı
17:00FK Makedonija Gjorge PetrovFK Vardar Üsküp - - Başlamadı
17:00FK RenovaSileks Kratovo - - Başlamadı
17:00FK ShkupiFK Akademija Pandev - - Başlamadı
17:00RabotnickiFK Pobeda AD Prilep - - Başlamadı
Letonya / Virsliga  İlk YarıSonuçDurum
17:30FK VentspilsRigas Futbola - - Başlamadı
18:00Riga FCFK Liepaja - - Başlamadı
Macaristan / Macaristan Kupası  İlk YarıSonuçDurum
16:00SoroksarBudapeşte Honved FC - - Başlamadı
Norveç / İkinci Lig, Grup 2  İlk YarıSonuçDurum
20:00Odd 2Fram Larvik - - Başlamadı
Polonya / Ekstraklasa, Şampiyonluk Karşılaşması  İlk YarıSonuçDurum
19:00MKS Pogon SzczecinLechia Gdansk - - Başlamadı
21:30Lech PosnanLegia Varşova - - Başlamadı
18:00Wigry SuwalkiLodz - - Başlamadı
18:30Rakow CzestochowaP. Bielsko Biala - - Başlamadı
19:00Chrobry GlogowRKS Garbarnia Krakow - - Başlamadı
19:00JastrzebieBytovia - - Başlamadı
20:00Odra OpoleStal Mielec - - Başlamadı
20:00Puszcza NiepolomiceTermalica Bruk-Bet Nieciecza - - Başlamadı
20:10Sandecja Nowy SaczGKS Tychy - - Başlamadı
21:00KatowiceOKS Stomil Olsztyn - - Başlamadı
21:00MKS Chojniczanka ChojniceWarta Poznan - - Başlamadı
Romanya / Romanya Kupası  İlk YarıSonuçDurum
19:45FC Astra PloieştiFC CFR 1907 Cluj - - Başlamadı
Rusya / Premier Lig  İlk YarıSonuçDurum
19:00Akhmat GroznyFC Krasnodar - - Başlamadı
19:00FC RostovFC Lokomotiv Moskova - - Başlamadı
19:30CSKA MoskovaFC Anzhi Makhachkala - - Başlamadı
19:30Rubin KazanFC Ufa - - Başlamadı
21:00FC Zenit St PetersburgDinamo Moscow - - Başlamadı
12:00FC LuchPFC Sochi - - Başlamadı
12:00FC SKA-KhabarovskFC Khimki - - Başlamadı
15:00FC Sibir NovosibirskFC Tom Tomsk - - Başlamadı
15:00FC TyumenFC Spartak-2 Moskova - - Başlamadı
16:00FC Krasnodar-2FC Rotor - - Başlamadı
18:00FK Mordoviya SaranskFC Fakel Voronezh - - Başlamadı
18:15FC TambovFC Shinnik Yaroslavl - - Başlamadı
18:30Torpedo ArmavirFC Zenit-2 St Petersburg - - Başlamadı
19:00FC Chertanovo MoskovaAvangard Kursk - - Başlamadı
19:00FC Nizhny NovgorodFC Baltika Kaliningrad - - Başlamadı
08:00FC Yenisey KrasnoyarskOrenburg Youth - - Başlamadı
13:00Arsenal YouthFC Spartak Moscow - - Başlamadı
17:00Kryliya SovetovUral Youth - - Başlamadı
Singapur / S-Lig  İlk YarıSonuçDurum
14:45Home UnitedGeylang International - - Başlamadı
14:45Hougang United FCAlbirex Niigata FC - - Başlamadı
14:45Warriors FCTampines Rovers - - Başlamadı
15:15DPMM FCYoung Lions - - Başlamadı
Slovenya / Slovenya Kupası  İlk YarıSonuçDurum
20:30NS MuraMaribor - - Başlamadı
Türkiye / Türkiye Kupası, Son Aşama  İlk YarıSonuçDurum
20:00AkhisarUmraniyespor - - Başlamadı
Ukrayna / Premier League, Championship round  İlk YarıSonuçDurum
17:00FC OleksandriyaFC Mariupol - - Başlamadı
17:00FC Zorya LuhanskFC Lviv - - Başlamadı
18:30FC Dinamo KievFC Shakhtar Donetsk - - Başlamadı
Uruguay / Premier Lig, Açılış  İlk YarıSonuçDurum
01:00Montevideo WanderersCerro Largo FC0 - 0 0 - 0Bitti